2023-08-23 14:48:55

Müügiinsener

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Seoses ambitsioonikate äriliste eesmärkidega otsime päikeseelektri lahenduste müügiinseneri, kelle olulisim ülesanne on äri kasvatamine, turu analüüs, müügitegevuse planeerimine, kliendikülastuste tegemine, kokkulepete sõlmimine, turundus.
Esialgu on sinu tööpiirkonnaks Eesti.

Ootused kandidaadile

Kes on edukas kandidaat?

Eelduseks on turunduse või müügi (B2B, B2C) taust – erialast töökogemust võiks olla vähemalt 3 aastat.
Oled süsteemne tegutseja, rõõmsameelne, analüütilise mõtlemisega ja
initsiatiivikas.
Armastad inimestega suhelda ja suudad neid veenda.
Inglise keele hea oskus nii kõnes kui kirjas. Vene või mõne muu keele oskamine aitaks Sul oma tööd väga hästi teha.
Lisaks hindame me kandidaatide õppimisvõimet ja iseseisvust.
Kindlasti tuleb kasuks varasem kogemus tehniliste toodete müügis, ehituses või kinnisvara alal. Oled valmis ärireisideks.
Kõike, mida peaksid teadma päikeseenergia süsteemidest, õpetame
Sulle töö algusperioodil. Seega tehnilised teadmised ei ole olulised, küll aga peaks valdkond Sulle huvi pakkuma.
Eeldame et saad kasutada isiklikku sõiduvahendit.

Ettevõte pakub

Mis me pakume?

Me jõuame kindlasti mõlemaid osapooli rahuldavale kokkuleppele õiglase tasu osas.
Palun pane oma palgasoov kaaskirjale juurde, et teaksime sellega arvestada.

Lisainfo

Kuidas kandideerida?

Kandideeri läbi www.cvkeskus.ee enne 10/01/2019.
Vestlusi alustame sobivate kandidaatidega juba enne konkursi lõppu, seepärast ei tasu jätta kandideerimist viimasele minutile.