Värsked tööpakkumised

Müügiinsener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 29270

Tööpakkumise number

29270

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on ventilatsiooni- ja kliimaseadmete maaletoomise, müügi, paigalduse ja hooldusega tegelev ettevõte.
Seoses ettevõtte arenguga pakume tööd müügiinsenerile, kelle tööülesanneteks on kliima- ja ventilatsiooniseadmete müük, töö projektidega, lepingujärgse töö järelvalve objektil, tarnijatega suhtlemine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame eelnevat erialast töökogemust, teadmisi ventilatsioonist, kliimaseadmetest ja/või külmatehnikast, tehnilise või ehitusliku hariduse (soovitavalt kõrgem) omamist, eesti, inglise ja vene keele oskust, korrektsust, täpsust, stressitaluvust.

Pakume tööd arenevas firmas, meeldivas kollektiivis, motiveerivat töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. aprill 2004
Kuulutus sisestati:
14. aprill 2004