Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68130

Müügiinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime müügiinseneri tootemüügile, kelle ülesandeks on:
-termoprofiili ja terasest kergprofiilide ja profiilist valmistatud toodete aktiivse müügitöö korraldamine
-oma tootegrupi müügi organiseerimine, sh. hinnapakkumiste koostamine, klientide ja projekteerijate konsulteerimine,müügitellimuste vastuvõtmine, müügihindade ja hinnaredelite kujundamine
-oma tootegrupi tooraine sisseostu organiseerimine, sh. hindade kooskõlastamine tarnijatega, hinnaküsimine ja materjali tellimine vastavalt ettenähtud laotasemele või ostutellimustele
-ostjate sihtgrupi väljaselgitamine ja klientidest andmebaasi koostamine, ülevaate omamine turusituatsioonist antud tootegrupi osas

Ootused kandidaadile

-tehniline kõrgharidus või lõpetamisel
-analüütilisus
-iseseisev tööstiil
-ettevõtlikkus
-soovitavalt eelnev töökogemus müügitöö korraldamisel
-projektdokumentatsiooni lugemise oskus
-arvuti kasutusoskus: elementaarne Office programmide kasutamine, AutoCad (StruCad) tundmine algaja tasemel
-eesti, vene ja inglise keele oskus
-kasuks tuleb: täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus,ausus, tehniline loovus, valmidus viibida töölähetustel teistes riikides

Ettevõte pakub

-meeldivat töökeskonda uues büroos
-tulemustest sõltuvat töötasu
-arenevat meeskonda
-kaasaegseid töövahendeid

Lisainfo

Asukoht : Tallinn
Tööle asumise aeg: koheselt
Töö tüüp: täistööajaga töötaja

Tööpakkumise number
#68130