Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #140985

Müügiinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientide: projekteerijate, hankijate jne. tehniline nõustamine AS Lindab toodangu osas
  • Aktiivne suhtlemine klientidega parimate võimalike lahenduste pakkumiseks
  • Pakkumiste koostamine

Ootused kandidaadile

  • Aktiivse müügitöö kogemus
  • Tehniline haridus
  • Vene- ja inglise või saksa keele oskus suhtlustasandil
  • Tehniline taiplikkus
  • Hea selgitamise ja läbirääkimise oskus
  • Korrektsus, hea stressitaluvus
  • Arvutikasutamise oskus kontoritarkvara tasemel
  • B-kategooria juhilubade omamine

Kasuks tuleb
  • Kõrgharidus või selle omandamine
  • Kütte- või ventilatsioonialane haridus
  • AutoCAD programmi valdamine

Ettevõte pakub

  • Korralikku stabiiliset palka
  • Heade töötulemuste korral aastapreemiaks 13.palk
  • Koolitusi
  • Võimalust tõusta müügijuhiks
  • Töövahendid: ametiauto, mobiiltelefon, oma töökoht kontoris, jm. tööks vajalikud vahendid

Tööpakkumise number
#140985