Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #639892

Müügiinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: Alates 1700 €/kuus
Kuulutus sisestati: 12. veebruar 2020
Kuulutus aegub:12. märts 2020

Töö kirjeldus

Sinu ülesanneteks on:
õppida oma ala tipp müügiinimese kõrvalt tundma tooteid,pakkuda klientidele lahendusi, leidma uusi kliente, tegema hinnakalkulatsioone.

Tulevikus oled vastutav müügi eest koduturul ja abiks lahenduste leidmistel ka eksportturgudel.

Ootused kandidaadile

- oled optimislik ja positiivne
- soov areneda, õppida ja näed pikemat perspektiivi töötades meie kiiresti arenevas ettevõttes
- väga hea arvutikasutus oskus
- oskad suhtlustasandil inglise keelt
- hea arusaam tehnikast/mehaanikast

Lisainfo

Asume Tallinna lähedal Laagris.
Lisaküsimused mob 58134349
tambet(at)lightmaker.ee

Tööpakkumise number
#639892

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. märts 2020
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2020

Lightmaker on üks värske ja väike Eesti ettevõte, mis alustas tööd 2015 aasta alguses. Selle taga on kaks TTÜ inseneri, kes mõlemad omavad mitmeaastasta töökogemust Eesti suurimas valgusreklaame valmistavas ettevõttes. Otsustasime alustada omal käel valgusreklaamide tootmist ja paigaldamist, et parandada selles valdkonnas teeninduse kvaliteeti ja mõelda välja töökindlamaid, soodsamaid ja kvaliteetsemaid tooteid. Meie lubadus ja südameasi on see, et valgusreklaami tootmine ja paigaldus saaks meid usaldava ettevõtte jaoks kiirelt ja õigeaegselt lahendatud, nii et tellija ei peaks selle juurde tagasi tulema ega lisaaega kulutama. Pakume teile väga head teenindust ja kvaliteetseimaid tooteid Eestis ning seda kõige parema hinnaga.

Vaata rohkem