Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #304774

Müügiinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja uute klientide leidmine läbi aktiivse müügitegevuse (kliendikülastused, vajaduste selgitamine, esitluste-kampaaniate korraldamine, pakkumiste koostamine);
  • Järelteenindus, tootepõhise müügitoe osutamine;
  • Kliendiandmebaasi regulaarne täitmine ja täiendamine;
  • Suhtlemine tarnijate ja koostööpartneritega.

Ootused kandidaadile

  • Eelnevat edukat müügitöö kogemust (soovitavalt tehnilises valdkonnas);
  • Laia tehnilist silmaringi;
  • Nii iseseisva kui meeskonnatöö kogemust;
  • Väga head eesti keele oskust, head inglise keele oskust suhtlustasandil;
  • Kohusetundlikkust, julgust, proaktiivsust;
  • B-kategooria autojuhilubade olemasolu.

Kasuks tuleb
  • Töö sisule vastav tehniline eriharidus;
  • Vene ja soome keele oskus.

Ettevõte pakub

  • Lisaks põhipalgale tulemuspalka
  • Kõiki vajalikke kaasaegseid töövahendeid (ametiauto, sülearvuti, telefonikompensatsioon);
  • Erialaseid kui ka müügikoolitusi;
  • Enesetäiendamise võimalusi välispartnerite juures;
  • Meeldivat töökeskkonda.

Lisainfo

Hetkel otsime oma meeskonda 2 müügiinseneri. Kandideerimisel palun märgi ära, kas kandideerid metallilõiketööriistade või vee-ja välisvõrkude müügiinseneriks.

Palun lisa ka motivatsioonikiri, kus kirjeldad enda senist müügitöö kogemust ja kokkupuudet tehnikaga.

Tööpakkumise number
#304774

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
29. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2013
Lisainfo palga kohta:
põhipalk + tulemuspalk

AS Industek on asutatud 1994.a. ning kuulub Indutrade AB ettevõtete gruppi, mis omab üle 160 ettevõtte üle kogu maailma, ning neis töötab üle 5000 inimese. Indutrade AB müügikäive oli 2012.a. 8.3 miljardit SEK-i. Indutrade AB on kantud OMC Nordic väärtpaberibörsi nimekirja ja selle osakud noteeritud Mid Cap nimekirjas.
AS Industeki müügitegevus jaguneb mitme tootegrupi vahel – välisvõrgud, pumbad, kliimaseadmed, metallilõiketööriistad, tööstus ja merendus. AS Industekile kuulub tütarettevõte AS Tecalemit, kelle põhiliseks tegevusvaldkonnaks on garaazhiseadmete müük, paigaldus ja hooldus.
Valdavalt tegeleme hulgimüügiga ning meie klientideks on ehitusfirmad, tööstusettevõtted ja edasimüüjad.

Vaata rohkem