Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #548139

Müügiinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

EVOPIPES vee- ja kanalisatsioonisüsteemine ning tarvikute projektimüük Eestis. Olemasolevate B2B klientide kliendisuhete hoidmine ja arendamine ning tulemusliku müügiprotsessi haldamine. Pakkumiste tegemine ja hilisem jälgimine, läbirääkimiste pidamine, tootetutvustuste ja koolituste pidamine. Peamised koostööpartnerid on ehitus- ja hulgimüügiettevõtted ning projekteerijad.

Ootused kandidaadile

Vähemalt 2-aastane edukas B2B suunaline müügikogemus, kasuks tuleb infrastruktuuri ja tehniliste toodete müügi valdkond ning hea tehniline taiplikkus. Kandidaadilt ootame läbirääkimisoskust, tulemustele orienteeritust, süsteemset tehingute lõpule viimist ning meeskonnamängija mentaliteeti. Tööks on vajalik väga hea eesti ja inglise keele oskus, vene keel tuleb kasuks.

EVOPIPES pakub suurepärast eneseteostu- ja arengusvõimalust kaasaegses tippvaliteetseid tooteid pakkuvas kiirelt arenevas rahvusvahelises ettevõttes, kaasaegseid töövahendeid (sh ametiautot), toetavat proffessionaalset meeskonda ning motiveerivat tulemustega seotud töötasu.

Tööpakkumise number
#548139

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. august 2018
Kuulutus sisestati:
30. juuli 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem