Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298088

Müügiinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Mõõteriistade, tööstusautomaatika ja elektrieriala laborisisustuse ning -õppevahendite müük
  • Projektide juhtimine
  • Kliendihalduri ülesannete täitmine
  • Müügiplaneerimine ja –aruandluse koostamine
  • Kliendisuhete arendamine
  • Planeeritud müügitulemuste saavutamine
  • Klientide tehniline koolitus ja tugi
  • Pakkumiste koostamine ja jälgimine
  • Toodete turundus ja suhtlemine tarnijatega

Ootused kandidaadile

  • Tehniline haridus (võib olla ka omandamisel)
  • Töökogemus tehniliste seadmete või projektide müügi alal
  • Suhtlemisoskus
  • Tehniline taip ja analüütiline mõtlemine
  • Eesti keele oskus heal tasemel
  • Inglise- ja vene keele oskus vähemalt suhtlustasandil
  • B-kat. juhiload

Kasuks tuleb
  • Tehniline kõrgharidus
  • Praktiline kogemus automaatika alal
  • Mõõteriistade tundmine

Ettevõte pakub

  • Sõbralikku meeskonda
  • Enesetäiendamise võimalusi
  • Huvitavat ja harivat tööd
  • Tulemustest sõltuvat konkurentsivõimelist tasu
  • Mitmekülgset ja vastutusrikast tööd arenevas ettevõttes

Tööpakkumise number
#298088