Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69332

Müügiinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on:
elektrimaterjalide müük, klientide tehniline nõustamine, läbirääkimiste pidamine koostööpartneritega, heade kliendisuhete hoidmine ning uute klientide leidmine.

Ootused kandidaadile

  • tehniline (n elektri või nõrkvoolualane) haridus,
  • eelnev müügitöö kogemus,
  • arvuti kasutamise oskus,
  • hea suhtlemisoskus,
  • orienteeritus tulemustele ja initsiatiivikus,
  • vene keele oskus suhtlemistasandil.

konkurentsivõimelist palka, väga head meeskonda, koolitust, kaasaegset töökeskkonda, erinevaid soodustusi (kindlustus, sportimine jne).

Lisainfo

Kandideerida saate CV-Keskuse kaudu või saates oma cv meiliaadressile CV£elektroskandia.ee märgusõnaga "müügiinsener -Tallinn"

Tööpakkumise number
#69332