Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #737517

Müügiinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Electrobiti töökas meeskond otsib oma ridadesse uut tegijat - taibukat müügiinseneri, kes aitaks meid tööstusautomaatika seadmete müügiga.

Töö on huvitav ja sündmusterohke:

  • kohtumised klientidega
  • klientide tehniline nõustamine
  • pidev enesetäindamine tööstusautomaatika valdkonnas
  • müügioskuste arendamine
  • ja palju muud põnevat :)

Ootused kandidaadile

Me ei sea kindlaid kriteeriume, kuid väga kasuks tuleb:

  • elektrialane haridus (elektriajamid, mehatroonika, tööstusautomaatika jne)
  • programmeerimise baasoskused (nt. C#, PLC)
  • eesti-, vene- ja inglise keele (hea) oskus
  • oskus töötada meeskonnas
  • hea tehniline taip ja loogiline mõtlemine

Oleme juhtiv tööstusautomaatika seadmete maaletooja aastast 2000.

Electrobit OÜ on väike ettevõte, kus puudub rutiin, kus töötajast peetakse lugu, pakutakse kaasaegseid töötingimusi ja konkurentsivõimelist palka (läbiräägitav).

Tööpakkumise number
#737517

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. november 2021
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2021

Electrobit OÜ põhitegevusalaks on tööstusautomaatika seadmete turustamine ja uute tehnoloogiate edendamine Eestis. Me väärtustame head tehnilist tuge, kiiret tarnet ja kvaliteetseid tooteid.

Vaata rohkem