Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #185031

Müügiinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tehniline müük kontoris (töö andmebaasidega, tellimused/pakkumised/järelhooldus)
  • Klientide konsulteerimine
  • Reklamatsioonide ja probleemide lahendamine
  • Kliendikülastused (vajadusel)
  • Logistika korraldamine (vajadusel)
  • Enda arendamine (kuna olemasolevaid kaubamärke on ca 150 ja uusi tooteid lisandub pidevalt)

Ootused kandidaadile

  • Insenerialane kõrgharidus (mehaanika, tööstusautomaatika)
  • Vähemalt 4-aastane tehnilise müügi alane töökogemus
  • Väga hea eesti ja soome keel, hea vene ja inglise keel
  • Hea arvutioskus
  • Õppimis- ja arenemisvõime
  • Vastutustundlikkus
  • Hea suhtlemisoskus, kliendile suunatus ja probleemide lahendamise oskus

Kasuks tuleb
  • Rahvusvaheline töökogemus (Soome)

  • Töötamist suurepärase renomeega rahvusvahelisse korporatsiooni kuuluvas ettevõttes
  • Paindlikku puhkusegraafikut, võimalust saada kompensatsiooni sportimiseks, hambaraviks
  • Väikest, sõbralikku kollektiivi, head asukohta (parkimisvõimalus)
  • Mobiiltelefoni

Tööpakkumise number
#185031