Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #627482

Müügiinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: Alates 2000 €/kuus
Kuulutus sisestati: 14. november 2019
Kuulutus aegub:13. detsember 2019

Töö kirjeldus

Ootame meie kollektiiviga liituma müügiinseneri, kelle ülesanneks on:

  • Aktiivne tööstuskliimaseadmete müük üle Eesti ja tootegrupi arendamine.
  • Hangete müügipakkumiste ettevalmistamine;
  • Hangetes osalemine.
  • Kliendisuhete loomine, hoidmine ja tehniline nõustamine.
  • Olemasolevate ja uute klientide külastamine.

Ootused kandidaadile

Tehniline kõrgharidus;
müügitöö kogemus, soovitavalt tehniliste toodete valdkonnas;
suhtlemis- ja läbirääkimisoskus;
projektipakkumiste koostamise oskus;
Hea eesti, inglise ja vene keele oskus nii kõnes kui kirjas;
Tehnilise dokumentatsiooni, jooniste ja skeemide lugemise oskus;
Kohusetundlikkus, täpsus, järjepidevus.

B-kategooria juhilubade olemasolu ja auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

Motiveerivat palgasüsteemi
Tööreise ja ühisüritusi
Häid ja stabiilseid töötingimusi.
Sõbralikku kollektiivi,
Põnevat töökogemust
Koolitusi( sh tarnijate koolitusi väljaspool Eestis)

Lisainfo

Võtame ühendust vaid välja valitud kandidaatidega
CV saata: info(at)cooperandhunter.eu

Tööpakkumise number
#627482

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
14. november 2019

Kaubamärk С&H (Сooper&Hunter) kuulub ettevõttele Сooper&Hunter International Corporation (USA). С&H-i toodanguks on kütte-, jahutus- ja kliimaseadmed. Tänu uuenduslikku tehnilise lahendusele, töökindlustusele, kasutusmugavusele on saavutatud populaarsus tarbijate seas.

Vaata rohkem