https://www.cvkeskus.ee/28660

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Müügiinsener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 28660

Tööpakkumise number

28660

Töö kirjeldus

tööülesandeks on ettevõtte tegevuskavast lähtudes Eesti turul tegutsevate projekteerijate ja ehitajatega pikaajaliste kliendisuhete loomine, hoidmine ning arendamine, tehnilise toe ja juhendamise tagamine klientidele ning Hilti ankurdus, installatsiooni ja tulekaitse toodete müügi- ja turundustegevus. Müügiinsener koolitab tehnilistes ja tooteküsimustes nii oma müügimeeskonda kui kliente.


Nõudmised kandidaadile

  • Sobiv kandidaat on omandanud või omandab hetkel ehitusinseneri eriala.
  • Müügiinseneri töö eeldab häid suhtlemis- ja läbirääkimisoskusi, orienteeritust müügitööle, arvuti kasutamise head oskust (CAD), kliendi vajaduste tundmist, firma majandusnäitajates orienteerumist, efektiivset ja kliendikeskset tegutsemist, et tugevdada Hilti brändi professionaalide hulgas.
  • Kandideerima on oodatud aktiivsed, uuele teadmisele ja kogemusele avatud, heade suhtlemis-, õpetamis- ja esitlusoskustega eesti, vene ja inglise keelt oskavad inimesed. Soome keele oskus tuleb kasuks.


Ettevõte pakub

Pakume stabiilset tööd rahvusvahelises ettevõttes, häid töötingimusi, kaasaegset koolitust välismaal, väga head töötasu ning ametiautot.


Lisainfo

Kandideerimiseks palume CV saata konusultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse Ariko ReServ, e-mail:cv@areserv.ee
Märgusõnaga:"HILTI-MI"


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
07 aprill 2004
Kuulutus sisestati:
29 märts 2004

FIRMA NIMI PEIDETUD

Hilti Corporation on rahvusvaheline suurkontsern, mille tippkvaliteediga toodete tarbijateks on ehituse ja tootmisettevõtted. Kontserni tootmis- ja müügiettevõtted on 120 riigis üle maailma ja nendes töötab 14 000 inimest. Kontserni esindus Hilti Eesti OÜ on tegutsenud Eesti turul juba üle kümne aasta.