Värsked tööpakkumised

Müügiinsener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 26870

Tööpakkumise number

26870

Töö kirjeldus

tööülesandeks on ettevõtte tegevuskavast lähtudes Eesti turul tegutsevate projekteerijate ja ehitajatega pikaajaliste kliendisuhete loomine, hoidmine ning arendamine, tehnilise toe ja juhendamise tagamine klientidele, suurte projektide koordineerimine ja nõustamine ning Hilti ankurdus, installatsiooni ja tulekaitse toodete müügi- ja turundustegevus. Müügiinsener koolitab tehnilistes ja tooteküsimustes nii oma müügimeeskonda kui kliente.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on ehitusinseneri hariduse ja eduka töökogemuse ning projektijuhtimisoskusega.
Müügiinseneri töö eeldab häid suhtlemis- ja läbirääkimisoskusi, orienteeritust müügitööle, arvuti kasutamise head oskust (CAD), kliendi vajaduste tundmist, firma majandusnäitajates orienteerumist, efektiivset ja kliendikeskset tegutsemist, et tugevdada Hilti brändi professionaalide hulgas.

Kandideerima on oodatud aktiivsed, uuele teadmisele ja kogemusele avatud, heade suhtlemis-, õpetamis- ja esitlusoskustega eesti, vene ja inglise keelt oskavad inimesed. Soome keele oskus tuleb kasuks.

Pakume stabiilset tööd rahvusvahelises ettevõttes, kaasaegseid töötingimusi, erialast koolitust ja konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume CV saata konusultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse Ariko ReServ, e-mail:cv@areserv.ee
Märgusõnaga:"HILTI-MI"

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2004
Kuulutus sisestati:
30. jaanuar 2004

Hilti Corporation on rahvusvaheline suurkontsern, mille tippkvaliteediga toodete tarbijateks on ehituse ja tootmisettevõtted. Kontserni tootmis- ja müügiettevõtted on 120 riigis üle maailma ja nendes töötab 14 000 inimest. Kontserni esindus Hilti Eesti OÜ on tegutsenud Eesti turul juba üle kümne aasta.