Värsked tööpakkumised

Müügiinsener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 28547

Tööpakkumise number

28547

Töö kirjeldus

ülesandeks on veevarustus- ja kanalisatsioonitoodete müük klientidele üle Eesti ning vastav tootekoolitus. Müügiinsener suhtleb pidevalt püsiklientidega, loob uusi kliendisuhteid ning koostab pakkumisi.

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on:
• tehniline kõrgharidus
• vähemalt 3- aastat töökogemust tootmise, projekteerimise või tehnilise müügi alal
• tehniliste jooniste lugemise oskus
• hea inglise kõne- ning kirjakeel
• arvutikasutuskogemus MS Office
• soovitavalt vene ja soome keele oskus
• autojuhiluba

Kandideerima ootame iseseisva tööstiiliga, algatus- ja vastutusvõimelisi, tulemustele orienteeritud, heade suhtlemis- ja läbirääkimisoskusega lojaalseid inimesi.

Pakume palju huvitavat tööd, koolitust mitmel pool Euroopas, kaasaegset töökeskkonda ja korralikku põhipalka ning tulemusest sõltuvat lisatasu.

Lisainfo

CV koos PALGASOOVIGA palume esitada E-MAIL: cv@areserv.ee,
märgusõnaga:"GRUNDFOS"

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. aprill 2004
Kuulutus sisestati:
24. märts 2004

Grundfos on üks maailma juhtivatest pumbavalmistajatest, kes annab tööd enam kui 11 000 inimesele ning on esindatud 43 riigis. Grundfos on valitud Euroopa 10 parima firma hulka kelle heaks töötada.
Eestisse loodi Grundfosi esindus aastal 2000 ja meie peamisteks tegevusvaldkondadeks on küte ja jahutus, veevarustus ja kanalisatsioon ning erinevad tööstuslikud rakendused.