Värsked tööpakkumised

Müügiinsener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 378850

Tööpakkumise number

378850

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks vastutusvaldkondadeks on:

  • tuleohutuseadmete ja süsteemide ning nendega seotud teenuste projektimüük oma tootegrupi lõikes ja klientide tehniline nõustamine
  • kliendi ootuste ja vajaduste väljaselgitamine, kliendisuhete loomine ja arendamine
  • projektdokumentatsiooni alusel hinna- ja tasuvuskalkulatsioonide koostamine
  • vajadusel objekti külastamine ja esmaste jooniste tegemine
  • müügipakkumiste koostamine

Nõudmised kandidaadile

Sa oled sobiv kandidaat kui:

  • Sul on tehniline kõrg- või eriharidus (nt automaatika, elektroonika, mehaanika vms) ja omad varasemat töökogemust tehniliste seadmete või projektide müügi alal
  • Sul on väga hea suuline ja kirjalik väljendusoskus ning läbirääkimisoskus
  • Sul on süsteemse mõtlemise, analüüsi- ja üldistusvõime
  • valdad kõrgtasemel eesti ning vähemalt suhtlustasemel vene ja inglise keelt
  • Sul on väga hea jooniste/projektide lugemise ja arvuti kasutamise oskus (Excel, AutoCad)
  • Sind iseloomustavateks märksõnadeks on täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus, oled algatusvõimeline ning väärtustad meeskonnatööd andes maksimaalse panuse ühiste eesmärkide saavutamiseks
  • Sul on B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

Sulle pakume:

  • väljakutset pakkuvat ja huvitavat tööd
  • koolitusvõimalusi ja arenguperspektiivi
  • tulemustest lähtuvat töötasu
  • meeldivat töökollektiivi
  • kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

Kandideerimisele palun lisada CV-le ka palgasooviga motivatsioonikiri.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
1. juuni 2015
Kuulutus sisestati:
3. mai 2015

Antifire Tuleohutuslahendused on tuleohutusettevõte, mis jätkab Tempus Kustuti (1994-2005) ja Kidde Eesti (2005-2012) senist tegevust, pakkudes oma klientidele tulekahju avastamise-, kustutamise- ja pääste terviklahendusi nii maal, merel kui õhus, alates kõige lihtsamatest tuleohutusvahenditest kuni kliendi erivajadusi arvestavate tehniliste lahendusteni.

Meie klientideks on nii avaliku sektori asutused kui ka eraettevõtted.