Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #698153

Müügiinsener-projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Hinnapakkumiste koostamine

  • Müügitöö tellijaga ja lepinguläbirääkimised

  • Projekti planeerimine

  • Projekti juhtimine vastavalt projekti plaanile ja eelarvele

  • Projektimeeskonna loomine ja juhtimine

  • Kulude ja riskide juhtimine

  • Projekti teostusdokumentatsiooni täitmine

  • Suhtlus tellijaga

  • Ettevõttesisese aruandluse täitmine

Ootused kandidaadile

  • Erialane kõrgharidus

  • Meeskonna loomise ja juhtimise oskus

  • Hea soome ja inglise keele oskus

  • Hea arvuti kasutuse oskus

  • Organiseerimisvõime, ajaplaneerimise ja läbirääkimise oskus

  • Valmisolekut olla 2 päeva nädalas komandeeringus

  • B-kategooria juhtimisõigus

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja mitmekesist tööd

  • Stabiilset töökohta kiiresti arenevas ettevõttes

  • Konkurentsivõimelist töötasu (tulemustasu)

  • Sõbralikku ja abivalmis meeskonda, vahvaid ühisüritusi

Tööpakkumise number
#698153

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. mai 2021
Kuulutus sisestati:
22. aprill 2021

Meteki missioon on pakkuda energiasäästlikke ja kvaliteetseid täislahendusi hoone välisfassaadi ehitamiseks. Oleme usaldusväärne ja kindel partner projekteerimisel, tootmisel, projektijuhtimisel ning paigaldamisel. Ettevõttes töötab 90 inimest.

Vaata rohkem