Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #342396

Müügiinsener

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Aktiivne müük, pakkumiste tegemine ja lepingute vormistamine
  • Aruannete ja müügiprognooside koostamine
  • Firma kodulehekülje korrashoid
  • Kaupade ja teenuste tutvustamine ning uute klientide leidmine
  • Klientide haldamine, nõustamine, vajaduste väljaselgitamine ja koolitamine
  • Müügiprojektide juhtimine

Ootused kandidaadile

  • Eelnev müügitöö kogemus ning hea läbirääkimisoskus
  • Tehniline taip
  • Eesti keele oskus kõnes ja kirjas
  • Valmisolek liikuvaks tööks
  • Valmisolek töötama piiramata tööajaga
  • Arvuti kasutamise oskus
  • Autojuhilubade olemasolu
  • Iseseisev tööstiil
  • Analüüsivõime, eesmärgikindlus ja hea pingetaluvus

Ettevõte pakub

  • Aktiivset eneseteostusvõimalust
  • Ametiautot
  • Arenguvõimalust
  • Head seltskonda
  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • Mobiiltelefoni
  • Motiveerivat tasustamise süsteemi
  • Paindlikku töögraafikut
  • Põhipalka ja töötulemustest sõltuvat lisatasu

Lisainfo

Müügiinsener allub otse Tõstukikeskus OÜ juhatajale

Tööpakkumise number
#342396

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
13. mai 2014

Tõstukikeskus OÜ on loodud 2001-l aastal. Tegeleme kasutatud ja uute tõstukite müügi, rendi, hoolduse ja remondiga. Esindame Eestis HELI tõstukeid. Kollektiiv on meil väike aga tubli ja tööd teeme mõnuga. Korralik töötaja saab alati piisavalt väärtustatud

Vaata rohkem