Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #310981

Müügiinsener

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pikaajaliste kliendisuhete hoidmine ja arendamine, uute kliendisuhete loomine ja hoidmine, sealhulgas - kliendivisiidid, tooteesitlused, kliendi vajaduste välja selgitamine, müügipakkumiste ja -lepingute ettevalmistamine. Lisaks müügi- ja teeninduskvaliteedi tagamine.

Ootused kandidaadile

  • Väga hea suhtlemisoskus ning esinduslik välimus
  • Varasema aktiivse müügitöö kogemus
  • Kohusetundlikkus ja oma aja planeerimise oskus
  • Väga hea eesti keele valdamine kõnes ja kirjas
  • Inglise ja vene keele oskus heal suhtlustasandil
  • Juhilubade omamine

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist põhipalka + tulemustasu
  • Pikaajalist ja kindlat töösuhet
  • Sõbralikku ja tulemustele orienteeritud kollektiivi
  • Kaasaegseid töövahendeid ja töökeskkonda
  • Tööks vajalikke koolitusi

Lisainfo

Kasuks tulevad:

  • Varasem töökogemus samas valdkonnas
  • Erialane tehniline haridus (kõrgharidus või rakenduslik)
  • Teadmised automaatikast
  • Lai silmaring

Tööpakkumise number
#310981

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. august 2013
Kuulutus sisestati:
12. juuni 2013

TECHNOBALT on 1994. aastal asutatud tehnoloogiaettevõte, mille peamisteks tegevusvaldkondadeks on puistematerjalide sorteerimise ja transportimise süsteemide väljatöötamine ning valmistamine. Lisaks sellele tegeleb ettevõte Baltikumi turul konveiersüsteemide komponentide müügi, hooldamise ja paigaldamisega, mobiilsete sõelade ja purustite müügiga ning metallkonstruktsioonide valmistamisega. Üheks juhtivaks tootevaldkonnaks TECHNOBALT-i tegevuses on jäätmemajandustoodete valmistamine, nende hulgas sorteerimis- ja ümberlaadimisjaamad, komposteerimise ja pressimisseadmed ning nende juurde kuuluvad konteinerid ja erinevad laadimisseadmed.

Vaata rohkem