https://www.cvkeskus.ee/423836

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Müügiinsener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 423836

Tööpakkumise number

423836

Firma nimi peidetud müügiinsener

Töö kirjeldus

Kas soovid kuuluda maailma tippu?
Tunned ennast kindlalt Tesla, ABB või NASA inseneridele superkondensaatorite eeliseid selgitamas?
Suudad koostöös maailma tippettevõtetega välja mõelda
süsteemilahendusi, mis aitavad nende klientidel energiat säästa?

Skeleton Technologies otsib oma müügitiimi ambitsioonikat, enesekindlalt ja intelligentset MÜÜGIINSENERI. Tegutsedes meie müügitiimis ehitad üles tugeva globaalse kliendibaasi uue põlvkonna ülivõimsatele energiasalvestitele – superkondensaatoritele – ja nendel põhinevatele energiasalvestuslahendustele. Meie kliendikeskne lähenemine tähendab, et müügiinsenerina teed iga kliendiga tihedat koostööd leidmaks neile sobivaim lahendus ning see koos tootearenduse ja tootmise meeskondadega realiseerida.


Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda kui oled alati tundnud, et Sa ei kuulu regulaarvägedesse, vaid oled alati tahtnud olla Special Forces.

Inseneri baasharidus jõuelektroonika, mehhatroonika, energeetika vm seotud erialal, sorav kirjalik ja suuline inglise (saksa keele oskus on boonuseks), hea väljendusoskus ning julgus ja initsiatiivikus on vundamendiks, et meie meeskonnaga liituda.

Lisa veel huvi tööstuslike elektri- ja hübriidsüsteemide toimimise ja arendamise vastu ning ongi koos täiuslik stardipakett, et meiega koos edu saavutada.


Ettevõte pakub

Liitumine meie kiiresti kasvava 70-liikmelise meeskonnaga annab Sulle võimalused erialaseks eneseteostuseks, eelkõige arenguks inseneri või müügiguruna. Oleme veendunud, et töötamine globaalse haarde ning ambitsiooniga tehnoloogia ettevõttes saab olema Sinu karjääri suurim väljakutse!Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
16. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
17. mai 2016

FIRMA NIMI PEIDETUD

Skeleton Technologies on Euroopa juhtiv superkondensaatoritel põhinevate energialahenduste arendaja ja tootja. Oleme töötanud välja globaalse konkurentsieelisega patenteeritud superkondensaatorite tehnoloogia, liikumas täna masstootmise faasi ning tugevdamas müügitiimi. Meie kliendid on juba täna mitmeid juhtivad Saksa autotootjad, suured Euroopa tööstusettevõtted ja näiteks ka Euroopa Kosmoseagentuur.