Värsked tööpakkumised

Müügiinsener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 190826

Tööpakkumise number

190826

Töö kirjeldus

Rossgates kaubamärgi all valmivate sepistatud moodulaedade arendus- ja müügitöö korraldamine Skandinaavias ja Balti riikides.

Nõudmised kandidaadile

Hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas. Soome ja vene keele oskus suhtlustasandil.
Varasem müügitöö kogemus.
Hea suhtlemise oskus.
Arvuti kasutamise oskus.
B-kategooria juhilubade olemasolu.

Kasuks tuleb Solid Edge või Autocad programmide tundmine

Pakume loomingulist ja vaheldusrikast tööd pidevalt arenevas ettevõttes.
Fikseeritud palka esimesel kahel kuul. Järgnevatel kuudel põhipalk + tulemustasu.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. veebruar 2010
Kuulutus sisestati:
5. veebruar 2010
Brutopalk:
Alates 13000 kuni 30000 EEK kuus

Rossi sepikoda on asutatud 1999. aastal ning on spetsialiseerunud erinevate sepiste valmistamisele nii klassikalises kui moodsas stiilis.
Keila äärelinnas asuvas sepikojas töötab hetkel 5 kogemustega seppa.
Tänu heale meeskonnale, kuhu lisaks oma ala meistritele kuuluvad ka kujundajad, suudame pakkuda konkurentsivõimelist sepatööd.