Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #47103

Müügiinsener

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on Pipelife Eesti AS. Pipelife Eesti AS on ainuke kodumaine plasttorusid tootev ettevõte. Ettevõtte toodangut kasutatakse veevarustuse-, kanalisatsiooni-, drenaaži-, kaablikaitse-, gaasivarustuse- ja küttesüsteemide rajamisel. Ettevõte kuulub rahvusvahelisse kontserni Pipelife, mis tegutseb täna 24 riigis, omades sealjuures 34 tehast – täpsem info www.pipelife.com

Tööülesanneteks on:
Klientide vajaduste väljaselgitamine ja vastavate lahenduste pakkumine
Tootevaliku täiendamine
Klientide koolitamine
hooneväliste vee- ja kanalisatsioonitorude projektmüük

Ootused kandidaadile

  • Müügitöö kogemus
  • Arenemis- ja õppimisvõime
  • Hea eesti ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

Arenguvõimalust
Eneseteostuse võimalust
Rahvusvahelist suhtlemist
Kindlat ja tasuvat tööd

Tööpakkumise number
#47103

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
1. august 2005
Kuulutus sisestati:
21. juuni 2005

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem