Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #694473

MÜÜGIINSENER

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügiinsenerina hakkad nõustama kliente, pakkudes neile igakülgset abi seoses tehniliste küsimustega ning hoolitsed ka müügijärgse teeninduse eest. Sinu vastutusvaldkonda kuulub ka tehnoloogiliste protsesside kirjeldamine ERP süsteemis ning pidev koostöö ettevõtte erinevate osakondadega.

Ootused kandidaadile

  • Sul on tehniline keskeri või kõrgharidus

  • oled veenev ja usaldusväärne läbirääkija

  • valdad heal tasemel eesti ja tehnilist inglise keelt

  • oskad lugeda tehnilisi jooniseid ning tunned metallide töötlemise tehnoloogiaid

  • Sul on heal tasemel arvuti kasutamise oskus (MS Excel, Solid Edge)

Sul on hea võimalus töötada arenevas ja edukas ettevõttes, saada tööks vajalikke koolitusi ja väljaõpet, heale tööle vastavat palka ja loomulikult töötada meeldivas töökeskkonnas.

Kandideeri läbi CV Keskuse. Lisainfo telefoni 5257780 teel, Sulle vastab CV Keskuse värbamiskonsultant Kristiina Jürisoo.

Tööpakkumise number
#694473

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. aprill 2021
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2021

CV Keskuse klient JTK Power Finmec Estonia AS kuulub Soome päritolu JTK Power kontserni ning omab pikaajalist kogemust keevitatud ja masintöödeldud metallkonstruktsioonide tootmisel. Ettevõte väärtustab paindlikkust ja kvaliteeti, pingutades igapäevaselt selle nimel, et tagada kõrgekvaliteediline teenus ning tipptasemel toodang.
Rohkem infot: www.finmec.ee

Vaata rohkem