Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #136581

Müügiinsener

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • peaülesandeks on valgustuslahenduste müük
  • klientide külastused
  • läbirääkimiste pidamine
  • koolituste ja kliendiürituste läbiviimine

Ootused kandidaadile

  • väga hea eesti, vene ja inglise keele oskus
  • korrektsus ja täpsus
  • kohusetundlikkus, usaldatavus
  • algatusvõime
  • hea suhtlemisoskus
  • hea arvuti kasutamise oskus

  • huvitavat ja intensiivset tööd ning eneseteostust rahvusvahelises kontsernis
  • konkurentsivõimelist motivatsiooni paketti, sh ametiautot
  • koolitus- ja arenguvõimalusi arenevas kollektiivis
  • Meie juures õpid selgeks kõik valgustusega seonduva

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • eelnev töökogemus elektriseadmete müügi ja turunduse alal, tehnikaalane kõrgharidus

Tööpakkumise number
#136581

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
8. jaanuar 2008

Glamox`i kontsern, mille peakorter asub Norras, on üks maailma juhtivaid valgustite tootjaid ja turustajaid. Glamox`i kontserni kuulub 7 tehast 5 riigis (Norra, Saksamaa, Eesti, Kanada ja Hiina) ning 16 müügifirmat 12 riigis.
Glamox`i kontserni käive 2006. aastal oli 2,7 miljardit Eesti krooni. Kontsernis töötab rohkem kui 1000 inimest.
AS Glamox HE alustas oma tegevust 1993. aastal pakkudes klientidele terviklikke lahendusi valgustus- ja elektrisüsteemide alal. Ettevõtte 2006. aasta käive oli 208 miljonit krooni ja töötajate arv 106.

Vaata rohkem