Värsked tööpakkumised

Müügiinsener-eelarvestaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 89087

Tööpakkumise number

89087

Töö kirjeldus

Terasest ja alumiiniumist fassaadide ja muude avatäidete eelarvestamine, pakkumiste tegemine, kliendiga läbirääkimine ja lepingu ettevalmistamine.

Nõudmised kandidaadile

Ehitus- või mehaanikainseneri kvalifikatsioon või õpingud nendel erialadel.
Arvutitöö oskus - Auto-Cad, eriprogrammid, ehitusalased üldteadmised ja ehitusjooniste lugemisoskus.
Võõrkeelte oskus tööks vajalikul tasemel.
Meeskonnatöö võime.

Pakume erialast väljaõpet, konkurentsivõimelist palka, head töökeskkonda, enesearenguvõimalusi kiiresti arenevas ettevõttes, paindlikku tööaja reziimi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
20. detsember 2006
Brutopalk:
Alates 15000 kuni 25000 EEK kuus

Alumiiniumprofiilidest ja klaasist avatäidete tootmine-müük s.h. lükanduksed, klaasvaheseinad, rõdude lükandaknad, välisuksed, tuulekojad, klaasfassaadid, talveaiad jne.