https://www.cvkeskus.ee/57875

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57875

Müügiinimene

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on raadiojaamade haldamisega tegelev edukas ja tuntud ettevõte. Seoses ettevõtte arenguga pakume tööd väga headele müügiinimestele.

Tööülesanded:

- raadioreklaami projektmüük
- klientide nõustamine


Ootused kandidaadile

- eelnev aktiivse müügitöö kogemus
- väga hea suhtlemisoskus
- hea pingetaluvus


Ettevõte pakub

- huvitavat tööd toredas kollektiivis
- väga häid teenimisvõimalusi


Tööpakkumise number
#57875
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Müügiinimene
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!