Värsked tööpakkumised

Müügiinimene

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 189838

Tööpakkumise number

189838

Töö kirjeldus

Otsime oma vahvasse meeskonda müügiinimest, kelle ülesandeks on reklaami ja klienditrükiste müük tootmise ja tehnoloogia valdkonnaga tegelevale kliendile.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame:

  • Suurt tahet tegeleda müügitööga: võtta iga päev müügikõnesid ja kohtuda näost näkku klientidega.
  • Varasemat müügitöö kogemust.
  • Huvi tehnika ja tootmise teemade vastu.
  • Julgust ise otsustada ja vastutada tulemuste eest.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • Võimalust kaasa mõelda ja aktiivselt osaleda kiiresti kasvava meediaettevõtte arengus.
  • Võimalust tutvuda isiklikult tootmisvaldkonna eliidiga.
  • Võimalust võtta osa messidest ja konverentsidest.
  • Fun´i firmakultuuri

Lisainfo

Kasuks tuleb, kui saadad meile oma lühitutvustuse, mille oled üles riputanud YouTube’i või cv-sse lisatuna.
CV koos palgasooviga saata raili.kala (ätt) director.ee .

Lisainfo: Raili Kala telefonil 625 1891.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2010
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2010

Director ja Partnerid OÜ annab alates 2001 aastast välja Eesti ainsat juhtimisajakirja Director ning 2007 aastast Eesti ainsat tootmise ja tööstuse ajakirja Inseneeria, lisaks anname välja tasuta e-ajakirja Dirr!, teeme kliendiajakirju, trükiseid ja kirjastame raamatuid.