Värsked tööpakkumised

Müügihingega värbamisspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 58987

Tööpakkumise number

58987

Töö kirjeldus

Vastutusvaldkonnad:
·uute klientide leidmine, kliendivajaduste välja selgitamine, partnerlussuhete arendamine ja hoidmine
·kliendivajadustele sobivate personalilahenduste leidmine
·värbamisprojektide läbiviimine
·kandidaatide hindamine leidmaks sobivaid ajutisi ja põhikohaga töötajaid

Nõudmised kandidaadile

Uuelt meeskonnaliikmelt ootame:
·vähemalt 2-aastast värbamis- ja/või müügikogemust
·majanduslikku või personalialast kõrgharidust või selle omandamist
·soovi aktiivselt pakkuda erinevates valdkondades tegutsevatele klientidele erinevaid lahendusi
·vene keele oskust iseseisvalt tööintervjuude läbiviimise tasemel
·soovitavalt inglise keele oskust
·omaalgatusvõimet, kiirust ja paindlikkust lahenduste leidmisel
·iseseisvust ja järjekindlust projektide läbiviimisel

Ettevõte pakub

Adecco pakub Sulle:
kogemusi oma valdkonna juhtivas rahvusvahelises ettevõttes
väga vaheldusrikast, kuid samas pingelist tööd
võimalust areneda koos ettevõttega
töötulemustest sõltuvat töötasu

OOTAME SIND TÖÖLE KÕIGE EDUKAMASSE PERSONALIVALDKONNA ETTEVÕTTESSE MAAILMAS!

Lisainfo

Kandideerimine toimub läbi www.adecco.ee, täites ära ankeedi ja märkides värbamiskonsltant.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
23. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
26. jaanuar 2006

ADECCO on suurim personalilahendusi pakkuv ettevõtete grupp maailmas, mis tegutseb 72 riigis, omab 6000 kontorit, pakkudes tööd 28 000 inimesele. Adecco 130 000 kliendi juures töötab iga päev ligi 700 000 renditöötajat. Adecco teenuste võrk on lai sisaldades erinevaid võimalusi nii põhikohaga kui ajutiste töötajate leidmiseks, töötajate hindamiseks ja testimiseks, pakume ka outplacementi, outsourcingut jpt.lahendusi. Adecco SA on börsiettevõte, noteeritud nii Euroopa kui New Yorgi börsidel.

Eestis alustasime tegevust 2004.aasta suvel esmajärgus värbamis- ja tööjõurenditeenuse pakkumisega nii globaalsetele kui kohalikele klientidele. Seoses kiire arenguga ja meie klientide üha kasvavate vajadustega otsime oma meeskonda lisaks