Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58987

Müügihingega värbamisspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vastutusvaldkonnad:

  • uute klientide leidmine, kliendivajaduste välja selgitamine, partnerlussuhete arendamine ja hoidmine
  • kliendivajadustele sobivate personalilahenduste leidmine
  • värbamisprojektide läbiviimine
  • kandidaatide hindamine leidmaks sobivaid ajutisi ja põhikohaga töötajaid

Ootused kandidaadile

Uuelt meeskonnaliikmelt ootame:

  • vähemalt 2-aastast värbamis- ja/või müügikogemust
  • majanduslikku või personalialast kõrgharidust või selle omandamist
  • soovi aktiivselt pakkuda erinevates valdkondades tegutsevatele klientidele erinevaid lahendusi
  • vene keele oskust iseseisvalt tööintervjuude läbiviimise tasemel
  • soovitavalt inglise keele oskust
  • omaalgatusvõimet, kiirust ja paindlikkust lahenduste leidmisel
  • iseseisvust ja järjekindlust projektide läbiviimisel

Ettevõte pakub

Adecco pakub Sulle:
kogemusi oma valdkonna juhtivas rahvusvahelises ettevõttes
väga vaheldusrikast, kuid samas pingelist tööd
võimalust areneda koos ettevõttega
töötulemustest sõltuvat töötasu

OOTAME SIND TÖÖLE KÕIGE EDUKAMASSE PERSONALIVALDKONNA ETTEVÕTTESSE MAAILMAS!

Lisainfo

Kandideerimine toimub läbi www.adecco.ee, täites ära ankeedi ja märkides värbamiskonsltant.

Tööpakkumise number
#58987