Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #620898

Müügihaldur

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Kliendi- ja partnersuhete loomine, hoidmine ja arendamine
- Müügipakkumiste koostamine / edastamine
- Tellimuste haldamine, igapäevane infovahetus nii klientide kui ka tootmise ja logistikaga
- Saatedokumentide haldamine
- Müügijuhi toetamine igapäevatöös

Nõudmised kandidaadile

- Hea suhtlemisoskus
- Initsiatiivikus ja ambitsioonikus
- Hea pingetaluvus
- Kiire õppimisvõime
- Väga heal tasemel inglise keele oskus
- Kontoritarkvara valdamine (MS Office)
- Oskus oma aega iseseisvalt planeerida ja töötada meeskonnas
- Valmisolek töölähetusteks
Kasuks tuleb:
- Varasem töökogemus sarnasel positsioonil
- Kõrgharidus
- Majandustarkvara Microsoft Dynamics NAV tundmine

Ettevõte pakub

- Võimalust kaasa lüüa rahvusvahelise tootmisettevõtte töös
- Töökohta Tartu kesklinnas
- Konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#620898

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2019

OÜ Puidukoda on üks suurimaid põhjamaisest okaspuust höövelmaterjali tootjaid ja selle viimistlejaid Baltikumis.
Meie tooteid müüakse üle maailma, 80% toodangust ekspordime Euroopasse, Aasiasse, Lähis-Itta ja Ameerikasse. Viimistletud tooteid pakume kaubamärgi Woodmood nime all.
Poolas, Inglismaal ja Tšehhis teostame müüki läbi oma sidusettevõtete.
Meie tootmine asub Viljandimaal Karksis ning müügiosakond Tartus, kokku töötab meil ligi 120 inimest.

Vaata rohkem

You are applying to:
Müügihaldur