Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #291881

Müügihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Uute klientide otsimine nii Eesti
Klientide vajaduste väljaselgitamine, lahenduste leidmine ja nõustamine;
Kliendisuhete hoidmine ja arendamine;
Toote- ja hinnapakkumiste koostamine;
Müügianalüüsi teostamine ja aruandlus;
Veepuhastuskemikaalidega katsete tegemine

Ootused kandidaadile

varasem müügitöö kogemus;
soovitavalt keemia- või keskkonnaalane haridus;
kasuks tuleb varasem töökogemus veepuhastusseadmete, veekemikaalide või katelde süsteemidega;
hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus;
aktiivsus, täpsus, kohusetundlikkus, iseseisvus töös;
eesti, vene ja inglise keele oskus;
B-kat juhiluba;
arvuti kasutamise oskus;
valmisolek liikuvaks tööks

Ettevõte pakub

tõsist tööd huvitavas ja arenevas ettevõttes;
stabiilset ja kaasaegset töökeskkonda;
positiivseid, sõbralikke ning edumeelsid töökaaslasi;
väärt tasu heade töötulemuste eest

Lisainfo

Enne töö alustamist koolitus ja praktika. Kandideerimiseks esitada oma CV koos palgasooviga

Tööpakkumise number
#291881

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. november 2012
Kuulutus sisestati:
15. november 2012

AS Ingle on alates 1993. aastast tegutsev Eesti juhtiv tööstuskemikaalide hulgimüüja. Tegutseb nii Eesti kui ka rahvusvahelisel turul.
Ettevõtte kodulehekülg on www.ingle.ee
Personali ja juhtkonna ühised pingutused loodussäästliku tootmise, ettevõtte informatsioonilise andmebaasi loomise ja kliendisõbraliku tegevuse nimel on taganud firma stabiilse arengu.

Vaata rohkem

Müügihaldur