Värsked tööpakkumised

Müügihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 583226

Tööpakkumise number

583226

Töö kirjeldus

Otsime oma ridadesse tublit müügiinimest, kelle tööülesandeks on reklaami müümine telesaadetesse.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame varasemat müügikogemust, iseseisvat mõtlemisvõimet ja loomingulist lähenemist tööülesannetes.
Kandidaat peab olema võimeline suhtlema klientidega ka inglise keeles ning omama B-kategooria juhiluba.me

Vastu pakume vaheldusrikast tööd, võimalust välja pakkuda oma ideid tootearenduses ja müügiprotsessis, tulemustele orienteeritud palgasüsteemi ning mõnusa auraga töökeskkonda Filmimehe stuudios Pirita jõe kaldal.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
4. märts 2019

Filmimees OÜ on pika ajalooga telesaadete tootja Eesti turul. Meie toodetud on värsketest sarisaadetest Minu imeline muutumine, Sotid selgeks, Meie pere ja muud loomad, Kolm meest ja beebid, Abielus esimesest silmapilgust, Tütardega metsikus looduses, Nurgakivi, Buduaar, Hommiku maitsed.