Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57858

Müügiguru

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kliendisuhete loomine
  • Veebipõhiste infosüsteemide tutvustamine ja müümine
  • Tarkvara müümine
  • Klientide konsulteerimine tooteid ja teenuseid puudutavates küsimustes

Ootused kandidaadile

  • Eelnev müügikogemus
  • Kõrge teenindusvalmidus
  • Kliendikeskne hoiak
  • Valmidus meeskonnatööks
  • Hea suhtlemisvalmidus
  • Eesti, inglise ja vene keele oskus
  • Vähemalt keskharidus
  • Soov ennast täiendada tarkvaramaailmas

Ettevõte pakub

  • Huvitavat tööd
  • Nooruslikku ja professionaalset meeskonda
  • Kaasaegset organisatsiooni, mis on osa rahvusvahelisest kontsernist
  • Koolitust ja enesetäiendusvõimalusi
  • Põhipalk + boonused

Tööpakkumise number
#57858
Müügiguru