Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66959

Müügiesinduse juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha eesmärk:
Avatäidete müümine, projektide juhtimine ning müügiesinduse igapäeva töö korraldamine lähtuvalt ettevõtte strateegilistest eesmärkidest.

Tööülesanded:
1. Avatäidete müümine, projektide juhtimine ning klientide teenindamine müügiesinduses.

  • Müügitellimuste käsitlemine.
  • Raha laekumiste ohjamine.
  • Müügitellimuste muudatuste ohjamine.
  • Klientide teenindamine müügiesinduses, vastavalt müügiesinduse müügiprotsessi kirjeldusele.
  • Müügiesinduse lao korrashoid ja laoseisu jälgimine ning vajaliku kauba tellimine.

2. Kliendisuhete haldamine.
  • Müügiesindusse saabuvatele hinnapäringule reageerimine.
  • Tehtud hinnapakkumise kandmine müügipakkumiste aruandesse ja hinnapärijaga kontakti hoidmine.
  • Klientidelt laekunud reklamatsioonide ja kaebuste vastu võtmine ning edastamine vastava valdkonna spetsialistini.

3. Müügiesinduse juhtimine.
  • Müügiesindusest sularaha inkassatsiooni korraldamine ja kassa korrashoid.
  • Müügiesinduse varustamine töövahenditega.
  • Igakuine tööajatabelite koostamine ja aruandluse esitamine personalijuhile.
  • Igakuine aruandluse esitamine otsesele juhile.

4. Arvete haldamine.
  • Arvete registreerimine, vormistamine ja väljastamine
  • Vajadusel ettevõttest väljaminevate arvete korrigeerimine
  • Regulaarne aruandluse esitamine finantsosakonnale

Ootused kandidaadile

- kesk-eri haridus (soovitavalt tehniline).
- vähemalt 2 aastane kogemus meeskonna juhtimises,
- vähene projektijuhtimisoskus, analüütilisus, kokkupuude ehituse valdkonnaga, probleemsete olukordade lahendamise võime olemasolu,
- tootmistegevuse põhimõtete tundmine arusaamise tasemel.
- elementaarne Office (Word, Excel) programmide kasutamise oskus.
- eesti: korrektne keele valdamine
- vene: heal suhtlustasandil
- inglise: suhtlustasandil
- suhtlemis- ja läbirääkimisoskus, täpsus, korrektsus, lojaalsus, ausus, meeskonnatöövõimelisus, tehniline loovus, kohusetundlikkus, pingetaluvus, analüütilisus ja
iseseisev otsustusvõime.
- soovitav autojuhilubade olemasolu.

Ettevõte pakub

- sõbralikku ja toetavat meeskonda
- kaasaegset töökeskkonda
- täiendkoolitust
- tulemustele vastavat töötasu

Tööpakkumise number
#66959