Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #146375

MÜÜGIESINDAJAT IDA- ja LÄÄNE-VIRUMAA PIIRKONDA

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • piirkonna klientide eeskujulik teenindamine
  • müügieesmärkide saavutamine
  • tellimuste edastamine
  • piirkonna müügianalüüsi teostamine

Ootused kandidaadile

  • vähemalt kesk- või keskeriharidus (kasuks tuleb kõrgharidus)
  • soovitavalt eelnev müügitöö kogemus
  • iseseisvus ja analüüsivõime

Ettevõte pakub

  • põnevat tööd vahvate kolleegide keskel
  • eneseteostusvõimalust pidevalt arenevas organisatsioonis
  • töötulemustest sõltuvat palka

Tööpakkumise number
#146375

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2008

AS Tallegg on ligi 500 töötajaga suurim lisaväärtusega linnulihatoodete pakkuja Eestis. AS Tallegg põhitegevusaladeks on kanamunade ja linnuliha tootmine, töötlemine, turundus ning müük. Kodumaise linnuliha populaarsus kasvab pidevalt. Meie visioon on olla parim kiiresti liikuva tarbekauba müügiorganisatsioon Eestis. Kui tahad olla tegija tugevas müügiteam'is, asjalik koostööpartner oma klientidele ning tunda uhkust oma firma ja toodete üle, siis tegutse ruttu!

Vaata rohkem