Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja/sadulapassija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 31598

Tööpakkumise number

31598

Töö kirjeldus

Inglismaa vanimaid, auväärsemaid ja tuntumaid sadula ja hobutarvete tootjaid otsib töötajat müügitegevuse alustamiseks Balti riikides.
Väljavalitud kandidaadile pakutakse suurepärast võimalust õppida tundma sadulate tootmise köögipoolt- läbides tööks vajaliku mitmenädalase koolituse ja praktika Inglismaal. Otsime aktiivse ellusuhtumisega inimest, kelle elus oleks hobustel ja ratsutamisel oluline osa ja kes sooviks end selle elustiiliga siduda ka pikemaajaliselt.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on:
- tuttav hobuste ja ratsaspordiga, omab sellealast laia tutvusringkonda
- hea suhtleja ning harjunud töötama iseseisvalt
- hea inglise ja vene keele oskusega
- valmis tegelema müügiga
- valmis tööks, mis eeldab palju reisimist
Soovitav:
- sadulsepa või nahatöö kogemus

Pakume mitmekülgset tööd, rahvusvahelist suhtlemist ning tihedat koostööd briti emafirmaga.

Lisainfo

Lähem info tööpäevadel telefonidelt- 6 676 310 või 50 17 516, e-mail: piret@shg.ee.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. juuli 2004
Kuulutus sisestati:
14. juuni 2004