Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177758

Müügiesindaja/Paigutaja Tallinnas ja Harjumaal

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Jätkusuutlike kliendisuhete loomine, arendamine
Nestlé toodete müügi teostamine vastavalt müügiplaanile
Tulemuste analüüs ja raporteerimine
Nestlé kaubamärkide kauplusesiseste eesmärkide (mitte ainult müük, vaid ka edasimüük, väljapanek ja hinnakujundus) saavutamine
Pikaajaliste suhete hoidmine võtmeklientidega

Ootused kandidaadile

väga hea suhtlemisoskus-ja läbirääkimisoskus
Kohusetundlikkus, abivalmidus
keeleoskus (eesti ja vene)
arvuti kasutamise oskus (MS Office)
vähemalt keskharidus
müügitöö kogemus (toidukaubad)
autojuhiload (B-kategooria) vähemalt 2 aastat
soovitavalt vanus alates 21.eluaastast

Kasuks tuleb:
omandatud müügikoolitus
inglise keele oskus

Ettevõte pakub

Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
täiendavat koolitust
karjäärivõimalust
head motivatsioonipaketti
ametiautot

Lisainfo

Lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja asendaja

Tööpakkumise number
#177758