Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #306099

Müügiesindaja/Merchandiser

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügiesindaja peamisteks tööülesanneteks on:

  • Toodete paigutuse ja väljapanekute jälgimine ja korrastamine koostööpartnerite juures
  • Klientide varustamine turundus- ja reklaammaterjalidega
  • Tootealuste paigaldamine

Müügiesindaja külastab igapäevaselt oma piirkonna kliente, ta selgitab välja ja analüüsib nende vajadusi. Ta suhtleb koostööpartneritega ning kindlustab info edastamise ka ettevõttesiseselt. Müügiesindaja on oma töös iseseisev, ta töötab kodukontoris ning planeerib ise oma aega.

Ootused kandidaadile

Sobilikul kandidaadil on:

  • Kõrgharidus
  • Väga hea eesti- ja hea ingliskeele oskus kõnes ja kirjas
  • Ambitsioon kasvada ja areneda müügi valdkonnas
  • B-kategooria juhiload

Kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasemel ning FMCG valdkonna tundmine.

Heal kandidaadil on väga hea eneseväljendusoskus, ta on orienteeritud heade kliendisuhete loomisele ja hoidmisele ning eesmärkide saavutamisele. Oluline on valmisolek liikuvaks tööks.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • Ühtehoidvat ja toetavat meeskonda
  • Koolitus- ja arenguvõimalusi
  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes
  • Kindlat töötasu koos motivatsioonipaketiga

Lisainfo

Kandideerimiseks saada oma ingliskeelne CV ja palgasooviga motivatsioonikiri.

Tööpakkumise number
#306099

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. mai 2013
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2013

Wrigley (a Subsidiary of Mars Inc) on suurim närimiskummi tootja maailmas ja tunnustatud närimiskummi kategoorialiider Baltikumis. Tuntumad kaubamärgid, mida ettevõte esindab Eestis, Lätis ja Leedus on Orbit, Five, Skittles, Lockets.

Õppimisele ja arengule suunatud organisatsioonikultuur ning pühendunud ja ühtehoidev meeskond teevad Wrigley’st hinnatud tööandja. Tugevdamaks Eesti müügimeeskonda otsime Pärnu piirkonda initsiatiivikat ja edasipüüdlikku müügiesindajat.

Ettevõtte kodulehekülg www.wrigley.com

Vaata rohkem