Värsked tööpakkumised

MÜÜGIESINDAJALE - Eesti turul

CV MARKET´S CLIENT

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 116097

Tööpakkumise number

116097

CV Market´s client MÜÜGIESINDAJALE - Eesti turul

Job Description

Töö kirjeldus:
- püsiklientide teenindamine ning uute leidmine määratud piirkonnas
- firmamärgi reklaamimine ja ülestöötamine
- toodete esitluste korraldamine ning nende arengu protsessi toetamine

Requirements

Nõudmised kandidaadile:
- keskharidus
- väga hea eesti ja vene keele oskus
- lisaväärtuseks on poola keele oskus
- müügiesindajatöö kogemus
- müügitehnikate ning turundusmeetmete tundmine
- osavõtlikkus ja iseseisvus otsuste langetamisel
- oskus hinnata kliendi soove
- MS Office’i hea tundmine
- juhilubade olemasolu

Company offers

Firma pakub:
- konkurentsivõimelist tulemustasu
- ametialast täiendkoolitust
- sagedasi firmasiseseid koolitusi

Additional information

Kirjalikud sooviavaldused koos pildi ja nõusolekuga kasutada isikuandmeid värbamise eesmärgil palume saata vene, inglise.

Decora S.A.
ul Prądzyńskiego 24a
63-000 Środa Wielkopolska

Firma jätab endale õiguse vastata ainult valitud sooviavaldustele. Saadetud avaldusi firma ei tagasta.

Location:
Foreign country
Job type:
full-time, employee
Expiration date:
17. august 2007
Published:
17. juuli 2007

Decora is a leading home producer of finishing articles and internal decorating.

Decora company products are designed for :

Finishing and decorating ceilings and walls – pelmets, ceiling plates, rosettes,
Window decoration – metal, wooden, wood – metal curtain rods and roller blinds,
Finishing of floors – skirting boards together with accessories, insulation underlays for use under floor panels and aluminium profiles,
Finishing of bathrooms – profiles for tiles.
All other products are characterised by high functionality, quick and easy assembly and also a wide range of textures and colours.