Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #296412

Müügiesindajaid Tallinnasse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

otsime müügiesindajaid Tallinnasse. Müügiesindaja peab oskama ja tahtma teha aktiivset müüki, hoida kliendisuhet ja tagada kvaliteetne teenindus.

Ootused kandidaadile

Kanditaadilt ootame:
head eesti, vene ja inglise või saksa keele oskust,
B kategooria juhilube,
arvuti kasutamise oskust enamlevinud programmidega, kasuks tuleb Hansa raamatupidamisprogrammi CRM mooduli tundmine,
analüüsivõimet,
korrektsust,
täpsust,
töötahet,
ausust,
suhtlemis- ja väljendusoskust,
kohusetunnet,
pingetaluvust,
otsustus- ja vastutusvõimet,
valmisolekut meeskonnatööks,

Ettevõte pakub

palju tööd
eneseteostus- ja arenemisvõimalust
nooruslikku ja arenevat kollektiivi
tööks vajalikke vahendeid
motiveerivat palka

Lisainfo

Kandideerialt ootame tõelist soovi ennast tõestada. Katsetajatel ja kahtlejatel mitte proovida.
Ära oota! Kui oled kindel, et see töö on just Sulle, siis kandideeri kohe! Sobilike inimestega teeme kohe lepingud ja kui viivitad, siis võid sellest ilma jääda!

Tööpakkumise number
#296412

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
13. jaanuar 2013
Lisainfo palga kohta:
töötasu koosneb põhipalgast ja müügiboonusest

Pireka Eesti OÜ on koristus- ja hügieenitoodete B2B hulgimüügifirma. Tegutseb 2002.a. kevadest ja on mitmete rahvusvaheliste suurfirmade ametlik esindaja
Eestis ja oma emafirma kaudu kõigis kolmes Balti riigis. Esindame mitmeid rahvusvaheliselt tuntud tootjaid: Kimberly-Clark, Papernet, Ecolab, Tennant, Vileda,
Ready- System, Unimop jne

Vaata rohkem