Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27817

Müügiesindajad

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tööpiirkonnaks Tallinn või Läänemaa, Pärnumaa ja saared.

Ootused kandidaadile

  • suur töötahe
  • aktiivsus ja suhtlemisoskus
  • erialane ja tulemuslik töökogemus
  • eesti ja vene keele valdamine

  • juba väljaarenenud müügivõrgu teenindamist ja edasiarendamist
  • heade töötulemuste korral arenemisvõimalust ja korralikku palka
  • tõsist tööd huvitavas keskkonnas

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume saata oma CV ja avaldus faksile või e-mailil: hulgimar@hot.ee

Tööpakkumise number
#27817