Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #292675

Müügiesindajad (Ida-Eesti piirkond)

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on oma piirkonnas aktiivne müük, klientide leidmine ja hoidmine, kliendisuhete arendamine. Sa lood uusi kontakte, külastad igapäevaliselt kliente, koostad pakkumisi ning sõlmid lepinguid. Samuti vastutad müügi teostamise eest vastavalt müügiplaanile ning kauplusesiseste eesmärkide täitmise eest.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sa tahad teha müügitööd. Sul on sobilik haridus, eelnev müügi või aktiivse kliendisuhtlusega seotud töökogemus ning eesti, vene ja inglise keele oskus. Sa oled väga hea suhtleja, paindlik ning korrektse eneseväljendusoskusega. Sul on võimekus teha aktiivset müügitööd – Sa oled sihikindel, töökas, kõrge enesedistsipliiniga. Tööks on vajalikud juhiload ja sõidukogemus.

Sind ootab mitmekülgne ja arendav töö, professionaalne meeskond ning inspireeriv töökeskkond. Töö Royal Unibrew’s pakub Sulle ambitsioonikaid eesmärke ja eneseteostusvõimalust tuntud ja tugevas rahvusvahelises organisatsioonis.

Tööpakkumise number
#292675

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
23. november 2012

Royal Unibrew (www.royalunibrew.com) on börsil noteeritud rahvusvaheline ettevõte, mis toodab, turundab ja müüb õlut, kaljajooke ja karastusjooke 65-l turul, peamiselt Euroopas, Ameerikas ja Aafrikas. Royal Unibrew’l on 4 õlletehast Taanis, 1 Leedus, 1 õlletehas ja 1 karastusjookide tehas Lätis. Ettevõtte enam kui 2300 töötajat tegelevad igapäevaselt selliste tuntud brändide nagu Cido, Kalnapilis, Tauras, Lacplesa, Mangali, Cido, Faxe, Royal tootmise, turundamise ja müügiga.

Vaata rohkem