Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53916

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Aktiivne müügitöö Jõgeva- ja Viljandimaal (osaliselt Tartumaa);
  • Olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja uute loomine;
  • Reklaamürituste ja degusteerimiste läbiviimine;
  • Turusituatsiooni jälgimine;
  • Kauba väljapaneku korraldamine kauplustes.

Ootused kandidaadile

  • Kesk- või keskeriharidus;
  • Müügitöö kogemus toidukaubanduses;
  • Tulemustele orienteeritus töös;
  • Arvuti kasutamisoskus;
  • Kasuks tuleb vene keele oskus;
  • B-kategooria juhiload;
  • Aktiivne ja positiivne ellusuhtumine;
  • Analüüsivõime

Ettevõte pakub

  • Motiveerivat tulemustest sõltuvat töötasu;
  • Täiendkoolitust;
  • Huvitavat ja liikuvat tööd;
  • Ametikohaga kaasnevaid soodustusi;
  • Vaheldusrikast ja huvitavat tööd;
  • Ametiautot.

Tööpakkumise number
#53916

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. november 2005
Kuulutus sisestati:
26. oktoober 2005

MAAG AS gruppi kuuluv tütarettevõte AS Filee Lihatööstus on Läänemaal Kirimäel asuv liha- ja vorstitoodete tootmise ja turustamisega tegelev ettevõte.

Vaata rohkem