Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176778

Müügiesindaja (venekeelne) kinnisvaraarendusettevõttesse

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhitööülesanneteks:
* Aktiivse müügitöö igapäevane teostamine vene keelt kõnelevale klientuurile,
* Müügistrateegiate loomine ja nende elluviimine;
* Aktiivne koostöö kolleegidega.
Valmidus olla järjekindel ja müüa klientidele kinnisvara, uskudes ise tugevalt, et see on võimalik.

Ootused kandidaadile

* NB! Eelnev kinnisvara müügi ja aktiivse müügi väga hea töökogemus;
*NB!!! Väga avatud olekuga inimene, väga aktiivse hoiakuga, järjekindel!
* Soovitavalt kõrgharidus;
* Väga hea vene keele oskus!, samuti eesti keele ja inglise keele oskus heal tasemel;
* Hea arvutikasutamise oskus (MS Office, Internet jm);
* Väga hea suhtlemisoskus ja hea veenmisoskus;
* Paindlikkus ja avatud mõtlemisviis;
* Ausus, kohusetundlikkus, avatus, täpsus.

Ettevõte pakub

* Sõbralikku keskkonda;
* Kaasaegset-, meeldivat- ja dünaamilist töökeskkonda;
* Toredat rahvusvahelist meeskonda;
* Väärilist preemiat tehtud töö eest- NB! Töötaja on valmis töötama vaid komisjonitasudelt palka saades; Kusjuures võimekas töötaja saab endale sedasi teenida vägagi korraliku töötasu;
* Enesearendamise võimalust.

Lisainfo

Ettevõtte on Oxford Management OÜ. Ettevõtte kodulehe leiad siit: www.oxfordmanagement.eu

Tööpakkumise number
#176778