Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #184943

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügiesindaja võtab igapäevaselt kontakti nii olemasolevate klientidega kui otsib aktiivselt uusi koostööpartnereid. Ta vormistab tellimuste põhjal klientidele arved, osaleb laos kauba komplekteerimisel ja väljastamisel.

Ootused kandidaadile

  • Oskus klientidega kontakti luua
  • Müügitööalased teadmised ja kogemused
  • Süsteemsus ja täpsus paberitöös
  • Vilumus arvuti kasutamisel
  • Väga hea eesti valdamine, hea vene keele oskus suhtlustasndil

Ettevõte pakub tööks vajalikku väljaõpet (toodand, arvutiprogramm), väikest sõbralikku meeskonda, kaasaegset töökeskkonda ja stabiilsust

Lisainfo

Töötajale peab sobima lisaks kontoritööle ja klientidega suhtlemisele ka laos koormate komplekteerimine - selleks on vajalik hea füüsiline tervis. Tõsta tuleb kuni 25 kg raskusi. Töötajad hoiavad ise korras ka oma tööruumi.
Elukoht peab olema töökoha lähiümbruses (kuni 30 km)

Tööpakkumise number
#184943