Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197077

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
kogu Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ettevõtte esindus ehitus- ja kodukaupade kauplustes: stendid, tellimuste võtmine, läbirääkimised kaupluste ja kauplusekettide juhtkondadega.
  • Koolituste läbiviimine kaupluste müügipersonalile.
  • Aruandlus Vilnjuse peakontorile.
  • Info- ja reklaammaterjalide tõlgete organiseerimine.
  • Ettevõtte esindamine Eesti Vabariigi piires.

Ootused kandidaadile

  • Soov töötada müügiesindajana üle Eesti.
  • Huvi müügitöö vastu, kasuks tuleb eelnev kogemus.
  • Kehtiv B kat. juhiluba.
  • Arvutioskus: World, Excel, Internet, Outlook.
  • Eesti keele oskus kõrgtasemel, vene keele oskus väga heal suhtlustasemel , inglise keele oskus suhtlustasemel.
  • Ettevõttesisene suhtluskeel on vene keel.

Ettevõte pakub

  • Täistööajaga tööd.
  • Töö on kodukontoris ja üle Eesti asuvates kodu- ja ehituskaupade kauplustes.
  • Töötasu makstakse põhiosa igakuiselt ja boonusosa kvartalitulemuste põhjal.
  • Tööks on võimalik kasutada ametiautot või isiklikku sõiduvahendit, mille kulud sh bensiin kompenseeritakse aruannete alusel.
  • Telefoni- ning internetikulud kompenseeritakse.
  • Talvine suusapuhkus ettevõtte poolt.

Lisainfo

NB! CV palume saata inglise või vene keeles.
Tööleping sõlmitakse Eestis kehtiva Töölepingu seaduse järgi, maksud töötasult makstakse Eestis.

Tööpakkumise number
#197077

Asukoht:
kogu Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 600 - 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
31. mai 2010
Kuulutus sisestati:
11. mai 2010

CV Keskuse kliendiks on UAB Gutta Baltic, kes on Saksamaal asuva Shveitsi ettevõtte Gutta Werke GmbH tütarettevõte ja esindab ettevõtet Ida-Euroopa riikides.
Ettevõtte toodab ja turustab erinevaid ehitustarvikuid- ja materjale. Vt ka www.gutta.com. Edukama koostöö saavutamiseks Eesti ehitusmaterjalide müüjatega võetakse tööle müügiesindaja, kelle ülesandeks on ettevõtte esindus ja müügitöö Eesti Vabariigi piires.

Vaata rohkem