Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja, tootepaigutaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 357993

Tööpakkumise number

357993

Töö kirjeldus

Tellimuste koostamine
Kaupade väljapanek erinevates kauplustes Tallinnas ja Harjumaa piires
Turuinfo kogumine ja analüüsimine
Koostööpartneritega suhtlemine

Nõudmised kandidaadile

- eelnev töökogemus müügivaldkonnas
- hea eesti keele suuline- ja kirjalik oskus, vene keele oskus suhtlustasandil
- hea planeerimisoskus
- hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
- täpsus
- autojuhilubade olemasolu (B kategooria)

Stabiilset ja konkurendivõimelist palka, karjäärivõimalust, kaasaegset töökeskkonda, mõnusat kollektiivi ja arenguvõimalust.

Lisainfo

Müügiesindaja piirkond on Tallinn ja Harjumaa. Kasuks tuleb oma isikliku auto kasutamisvõimalus

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. november 2014
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2014
Brutopalk:
kuni 950 EUR kuus

Tomorrow's Trends & Tools OÜ on kiirestiarenev rahvusvaheline merchandisinguga tegelev firma, mis tegeleb aastas 2009.
Olles üks suuremaid teenusepakkujaid, kes tegelevad eduka müügiprogrammi rakendamisega müügipunktides üle Balti riikide, on meil võimalusi pakkuda optimaalseid lahendusi meie klientidele , mis vastavad tegelikkusele ärilises mõttes ja annavad oodatud tulemusi.
Me pakume teenust ettevõtetele, mis on seotud toote müügi-ja klienditeenindusega.

Teenused:
• Kaupade käsitlus erinevate kategooriate järgi;
• Kaupade olemasolu kontroll;
• Kaupade audit;
• Kaupade väljapanek - tootepaigutus.
• Toote rotatsiooni kontroll;
• Planogrammide kontroll ja teostus;
• Kampaania materjaalide, kaupade väljapanek ja järelevalve;
• Reklaamvoldikute jagamine;
• Info reaalajas.