Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja (telefonimüük)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 22626

Tööpakkumise number

22626

Töö kirjeldus

CV Keskuse teenuste müük, sihtgrupiks ettevõteted

Nõudmised kandidaadile

• müügimehe kogemus
• äärmist aktiivsust ja pühendumist
• hea kuulamis- ja veenmisoskus
• väga hea pingetaluvus
• hea suhtleja
• kohusetundlik
• rahaliselt kõrgelt motiveeritud e. huvitatud teenima rohkem kui keskmine

Ettevõte pakub

• Pakume palju tööd ja head palka selle eest!
• Põhipalk + tulemuspalk! Hea müügimees teenib meie ettevõttes 20000-30000 krooni kuus

Lisainfo

Kandideerides kindlasti lisada kaaskiri! Konkurss kestab pikalt, kuni augustikuu alguseni, palume arvestada sellega!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. august 2003
Kuulutus sisestati:
10. juuli 2003

CV Keskus on Eesti enimkülastatud ja -otsitud töökeskkondadest. Meie eesmärgiks on pakkuda head ja kvaliteetset teenust tööandjatele ja tööotsijatele. Oma klientide kiireks ja operatiivseks teenindamiseks suurendame järjekordselt oma töötajaskonda.