Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #21316

Müügiesindaja (telefonimüük)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

CV Keskuse teenuste müük, sihtgrupiks ettevõteted

Ootused kandidaadile

  • müügimehe kogemus
  • äärmist aktiivsust ja pühendumist
  • hea kuulamis- ja veenmisoskus
  • väga hea pingetaluvus
  • hea suhtleja
  • kohusetundlik
  • rahaliselt kõrgelt motiveeritud e. huvitatud teenima rohkem kui keskmine

Ettevõte pakub

  • Pakume palju tööd ja head palka selle eest!
  • Põhipalk + tulemuspalk, kuni 15000 krooni kuus

Lisainfo

Kandideerides kindlasti lisada kaaskiri!

Tööpakkumise number
#21316

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. mai 2003
Kuulutus sisestati:
1. mai 2003

CV Keskus on Eesti enimkülastatud ja -otsitud töökeskkondadest. Meie eesmärgiks on pakkuda head ja kvaliteetset teenust tööandjatele ja tööotsijatele. Oma klientide kiireks ja operatiivseks teenindamiseks suurendame järjekordselt oma töötajaskonda.

Vaata rohkem