Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 29388

Tööpakkumise number

29388

Töö kirjeldus

- Valio Eesti AS tooteportfelli kuuluvate toodete aktiivne müük oma müügipiirkonna klientidele
- piirkondliku müügitegevuse planeerimine, arendamine ja analüüsimine
- kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine

Nõudmised kandidaadile

Eeldame:
- vähemalt 2 aastast müügitöö kogemust
- väga head suhtlemisoskust
- arvutioskust
- valmidust meeskonnatööks
- eesti ja vene keele oskust
- B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

- huvitavat tööd rahvusvahelises kontsernis
- tulemustele vastavat palka (põhipalk + tulemuspalk)
- arenguvõimalusi ning koolitust vastavalt vajadustele
- ametiautot

Lisainfo

Otsime müügiesindajat Lõuna Eesti piirkonda.
Pakume aastast töölepingut perioodil 01.07.2004 - 01.07.2005.
Ootame oma meeskonda aktiivset ja positiivse hoiakuga inimest, kes on valmis pühenduma müügitööle Lõuna Eesti piirkonnas.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
10. mai 2004
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2004

Valio Eesti AS on Soome suurima toiduaineid tootva kontserni Valio Ltd tütarettevõte Eestis.
Valio Eesti AS tegeleb piimasaaduste varumise, tootmise ning müügiga. Ettevõtte tooteportfellis on üle 130 toote, mida turustatakse Alma, Gefilus, Võru Juust ja Valio kaubamärkide all.