Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja Tartus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 161274

Tööpakkumise number

161274

Töö kirjeldus

Akitiivne müük - UUTE klientide leidmine: nende külastamine ja meie toodete-teenuste tutvustamine, tehingute läbiviimine, masinate paigaldus ja kasutuskoolitus.
Olemasolevate klientidega kliendisuhte tugevdamine, juurdemüük.

Nõudmised kandidaadile

Eelnev aktiivse müügitöö kogemus

Positiivne, rõõmus eluhoiak
Väga hea suhtlemisoskus
Töökus ja initsiatiivikus
Õpivalmidus

Oma auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

Väga head eneseteostusvõimalust
Seltsiks nooruslikku ja rõõmsat meeskonda
Järjepidevalt koolitusi ja juhendamist läbi karjääri oma ala parimatelt
Palka vastavalt oma tulemustele
Võimalust osaleda Eesti parima kohvifirma ehitamisel
Parimatele võimalust areneda müügijuhiks

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. september 2008
Kuulutus sisestati:
13. august 2008

OÜ Kuldkohv on 10-aastase kogemusega müügi- ja teenindusettevõte. Meie tiim suhtub oma töösse väga rõõmsalt. Samuti iseloomustavad meid professionaalsus ja ülitempokas areng. Otsime oma meeskonda veel ühte müügiesindajat Tartus. Lühidalt meie tegevusest: pakume Tchibo (maailma 4. tootja) kohvi, Saeco (maailma 1. tootja) masinaid ja kõiki nendega seotud teenuseid peamiselt HoReCa (hotellid, restoranid, catering) klientidele ja büroodele, et inimestel oleks hea kohv ka töö juures. Lähemalt uuri www.kuldkohv.ee